eDarmowe

 

29 lipca 2022

BEZPŁATNA paczka powitalna

 

Jesteś w ciąży? A może jesteś rodzicem Maluszka w wieku do 6. miesiąca życia?

Jeśli tak, to po zarejestrowaniu lub dodaniu kolejnego dziecka w Twoim profilu klubowym otrzymasz od nas BEZPŁATNĄ paczkę powitalną zawierającą próbkę chusteczek nawilżanych z 99% wody oraz (opcjonalnie) próbkę ekologicznego mleka następnego dla dziecka. 

 

  1. Wejdź na stronę: https://hipp.pl/klub/korzysci-klubu
  2. Zaloguj się bądź zarejestruj
  3. Dodaj dane swojego dziecka i zamów paczkę powitalną.

 

Regulamin:

https://hipp.pl/fileadmin/PL/Klauzule_informacyjne_Klubu_Maluszka/HIPP_Regulamin_KLUB_MOJEGO_MALUSZKA.pdf

 

Użytkownik, który spełnia ustalone przez HiPP kryteria otrzymania paczki powitalnej, np. ustalony przez HiPP odpowiedni wiek dziecka, w procesie rejestracji Konta dokonuje wyboru czy 5 | 12 chce otrzymywać wysyłkę w postaci paczki powitalnej dla Maluszka na warunkach opisanych w §6 Regulaminu poniżej, poprzez wybranie opcji „Chcę otrzymać paczkę powitalną dla Maluszka”. Kryteria otrzymania paczki powitalnej mogą być zmieniane przez HiPP w czasie, jednak zmiany nie będą dotyczyć dostaw już zamówionych. Aktualne kryteria będą każdorazowo podane na stronie https://hipp.pl/klub/korzysci-klubu. Paczka jest dedykowana dziecku, a zatem na jeden adres domowy może być wysłana tylko jedna paczka.

 

Użytkownik ma możliwość zamówienia danej wysyłki wyłącznie jednokrotnie. Nie jest możliwa rejestracja kilku Kont w celu skorzystania z tej samej wysyłki wielokrotnie.

 

Użytkownik może sprawdzić w swoim Koncie w zakładce Mój Profil/Moje dzieci czy paczka powitalna zostanie do niego wysłana

 

Wysyłka będzie realizowana w terminie do 28 dni roboczych od rejestracji zamówienia, chyba że z treści zamówienia wynika odmienny termin (np. paczka z próbką mleka następnego HiPP 2 COMBIOTIK jest wysyłana dopiero po przewidywanej dacie urodzenia dziecka, ale zanim dziecko ukończy 6 miesięcy).

 

Wysyłka, o ile wyraźnie nie wskazano odmiennie, jest bezpłatna, Użytkownik nie ponosi również kosztów wysyłki.

 

 

BEZPŁATNA paczka powitalna #hipp

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy