eDarmowe

 

07 sierpnia 2021

Ruszyła trzecia edycja konkursu BLIKOMANII - obecnie łączna pula nagór to aż 2 miliony złotych z których co miesiąc do wygrania jest 1x 100 tysięcy złotych a codziennie 135x 100zł!

 

Co to jest BLIK i na czym polega płatność BLIK?

 

BLIK to nowoczesny, polski standard płatności mobilnych, który ułatwia życie milionom klientów banków od 2015 roku.
Umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłacanie i wpłacanie gotówki w bankomatach oraz dokonywanie przelewów i generowanie czeków z cyfrowym kodem. System jest prowadzony i rozwijany przez przedsiębiorstwo Polski Standard Płatności (PSP).

 

Z Blika mogą korzystać klienci banków, które połączyły z nim swoje systemy informatyczne oraz przenośne aplikacje bankowe. Transakcje realizowane są w aplikacjach bankowych, które pozwalają płacącemu uzyskać jednorazowy kod do potwierdzenia zgody na obciążenie swego konta, podczas gdy akceptant (sklep, punkt usługowy itp.) jest obsługiwanym przez agenta rozliczeniowego.

Każdy kod jednorazowy jest unikalną kombinacją 6 cyfr i jest ważny przez 2 minuty, po tym czasie aplikacja pobiera kolejny kod.

 

Zasady konkursu:

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny który znajdziesz na stronie https://www.blikomania.pl/
  2. Potwierdź rejestrację klikając w link otrzymany mailem.
  3. Dokonaj wpłaty weryfikacyjnej 1zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci
  4. Płać w internecie, przelewaj na telefon, płać w sklepie, wypłacaj/wpłacaj.
  5. Jeśli wygrasz dostaniesz wiadomość email.

 

Link do regulaminu:

https://www.blikomania.pl/storage/files/2021/7/30/19f80e96-0dd6-4181-b705-7407254d073f/Regulamin%20%20Loterii%20BLIKOMANIA.pdf

 

#blikomania - trzecia edycja konkursu

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy