eDarmowe

 

15 maja 2023

Kawa za darmo? Owszem, od Green Caffè Nero

 

Promocja: „KAWANASTART”.

 

  1. W ramach Akcji uczestnik ma prawo do skorzystania z akcji w dowolnej kawiarni Green Caffè Nero z wyłączeniem kawiarni NBP i Millenium.
  2. W ramach akcji uczestnik otrzymuje swoją pierwszą kawę za darmo w oficjalnej aplikacji Green Caffè Nero po wpisaniu kodu promocyjnego „KAWANASTART”.
  3. Kod należy wpisać w oficjalnej aplikacji Green Caffè Nero w zakładce Ustawienia/Kody promocyjne.
  4. Akcja upoważnia uczestnika do darmowej kawy z pełnej oferty kaw Green Caffè Nero, razem z ofertą kaw specjalnych i kaw sezonowych z tzw. „Strefy Polarnej”.
  5. Uczestnik może otrzymać kawę w dowolnym rozmiarze.
  6. Kawa wydawana w ramach akcji stanowi próbkę towaru lub „prezent o małej wartości”
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do zablokowania kuponu na darmową kawę, zablokowania lub skasowania konta użytkownika w przypadku stwierdzenia naruszenia zasad niniejszej akcji. W szczególności zapis ten dotyczy zakładania wielu kont przez jedną osobę w celu wielokrotnego otrzymania darmowej kawy.

 

 

Czas trwania Akcji Akcja trwa od 1 maja 2023 r. do 31 maja 2023 r. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji wcześniej. Organizator zastrzega sobie także prawo do kontynuowania akcji w wybranych kawiarniach po jej zakończeniu na niezmienionych zasadach. Uczestnicy Akcji Uczestnikiem Akcji jest nowy użytkownik oficjalnej aplikacji Green Caffè Nero dostępnej w sklepach App Store oraz Google Play. Zasady Akcji

 

darmowa kawa od Green CaffE Nero

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy