eDarmowe

 

03 stycznia 2019

Informacje ze strony McDonald's

 

Aby otrzymać darmowego Hamburgera w McDonald's należy:

 

 1. Zamówić cokolwiek w McDonald's i zachować paragon potwierdzający zakup dowolnego produktu w restauracji McDonald’s
 2. Wejść na stronę link: https://mcdonalds.pl/ankieta
 3. Wypełnić ankietę, podając numer paragonu (Ankietę należy wypełnić w terminie dwóch dni po dokonaniu zakupu)
 4. Każdy, kto wypełni ankietę otrzyma nagrodę – kupon na hamburgera albo duże lody z polewą w kubeczku plastikowym (do wyboru polewa o smaku czekoladowym, karmelowym, truskawkowym) z oferty klasycznej restauracji McDonald’s (uwaga: oferta ta nie jest dostępna w czasie sprzedaży produktów z oferty śniadaniowej).

  Kupon ten upoważnia do jednokrotnego odbioru produktu gratis wskazanego na kuponie albo do otrzymania jednorazowo określonej w kuponie zniżki, przy kolejnym zakupie produktów wskazanych przez Organizatora w treści kuponu. Przy jednej transakcji (zakupie objętym jednym paragonem fiskalnym) można zrealizować tylko jeden kupon.

  Kupon przesyłany jest na wskazany w ankiecie adres e-mailowy; kupon może być użyty zarówno jako wydruk oraz w postaci elektronicznej. Kupon ważny jest przez 7 dni od czasu jego wygenerowania i może być zrealizowany w dowolnej restauracji McDonald’s w Polsce z wyłączeniem restauracji znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Kupon można zrealizować za okazaniem przy kasie wewnątrz restauracji lub na linii drive. Kuponu nie można zrealizować w kasach McCafé, w kioskach samoobsługowych, ani w usłudze McDelivery.

  Regulamin akcji: 
  http://static.mcdonalds.pl/uploads/20171218144049/20171218-regulamin-ankieta.pdf?456
darmowe hamburgery w #mcdonalds

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy