eDarmowe

 

02 listopada 2018

„NOŚ ODBLASKI BĄDŹ WIDOCZNY” 03-11-2018

 

Informacje ze strony: 

http://szanuj-sie.pl/akcja-nos-odblaski-badz-widoczny-03-11-2018

 

"W najbliższą sobotę tj.03.11.2018r o godzinie 16:30 planujemy zorganizować około dwu godzinną akcję, podczas której rozdawać będziemy opaski odblaskowe przypadkowym przechodniom zachęcając jednocześnie do ich noszenia po zmroku. Chcemy uświadomić pieszych, że niewielkich rozmiarów element odblaskowy może uratować ich życie.

 

Akcję pod hasłem” NOŚ ODBLASKI, BĄDŹ WIDOCZNY” przeprowadzimy przy przejściu dla pieszych pod Hotelem Radisson Blu w Szczecinie, przy skrzyżowaniu ulic Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Alei Wyzwolenia.Opaski odblaskowe rozdawać będziemy nieodpłatnie. Odblaski uzyskaliśmy min. od firm partnerskich, które podczas naszej działalności pomagają nam realizować założone cele za co serdecznie dziękujemy. Jest to pierwsza akcja tego typu jaką planujemy przeprowadzić na terenie Szczecina ale na pewno nie ostatnia. Dlatego zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym zarówno firmy jak i osoby prywatne, które chciałyby w przyszłości wesprzeć kolejne akcje.

 

Dlaczego opaska? Jest to niewielkich rozmiarów element odblaskowy, który bez problemu przypniemy np. na ręce, nogawce, torebce, plecaku lub w innym widocznym miejscu.Po zmroku w słabo widocznym miejscu kierowca samochodu zauważyć może pieszego nawet dopiero w odległości 30 metrów, wtedy może być już za późno ponieważ jadąc w terenie zabudowanym prędkością 50 km/h kierowca na reakcję ma tylko 2 sekundy, przy prędkości rzędu 90 km/h czas ten skraca się do 1 sekundy.Elementy odblaskowe umożliwiają zauważenie z znacznie większej odległości – nawet do 150-200 metrów co kilkukrotnie zwiększa czas na reakcję.

 

AKCJE WSPIERAJĄ:

RS OPONY

AUTOPASJA SZCZECIN

REINCARNATION.PL

BREMO MOBILNA WULKANIZACJA

G SQUAD GARAGE

EUROEXPERT -RZECZOZNAWSTWO"

 

 

darmowe ODBLASKI w szczecinie

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy