eDarmowe

 

11 października 2018

DARMOWY KALENDARZ 2019 #ESET

 

Zapisz się do newsletter na stronie eset, wypełniając formularz i zamów dla swojej firmy / instytucji dwa kalendarze ESET na 2019 rok!

 

Co zrobić, aby bezpłatnie otrzymać kalendarze ESET?

 

Wypełnij formularz

Uzupełnij wszystkie pola. Zadbaj, by wprowadzone dane były prawidłowe – na podany przez Ciebie adres Eset wyśle Ci paczkę z dwoma egzemplarzami kalendarza ESET na rok 2019.

 

Zaznacz pole pod formularzem

Potwierdzisz w ten sposób, że zapisujesz się do newslettera DAGMA (zawiera informacje o nowych produktach ESET, alerty wirusowe itd.).

UWAGA: Jeśli jesteś już zapisany na newsletter DAGMA - wprowadź w pierwszym polu formularza adres email, na jaki otrzymujesz newsletter DAGMA.

 

Sprawdź, czy wszystko się zgadza

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od Eset dwie wiadomości email. W pierwszej potwierdzimy dane, które pozostawiłeś w formularzu. W drugiej otrzymasz prośbę o potwierdzenie zapisu na newsletter DAGMA (potwierdzenie zapisu na newsletter jest konieczne do otrzymania kalendarzy).

UWAGA: Jeśli jesteś już zapisany na newsletter DAGMA otrzymasz tylko jedną wiadomość z potwierdzeniem danych pozostawionych w formularzu.

 

Spiesz się – liczba kalendarzy jest ograniczona!

Możesz zarezerwować swój kalendarz tylko do 30 listopada br.

Po tym terminie poniższy formularz zostanie wyłączony.

 

Kalendarze, a także ich wysyłka pod wskazany w formularzu adres jest bezpłatna. Warunkiem koniecznym bezpłatnego otrzymania kalendarzy ESET jest podanie prawdziwych danych w formularzu oraz skuteczne zapisanie się na newsletter DAGMA (uzupełnienie powyższego formularza i potwierdzenie zapisu, poprzez kliknięcie w link otrzymany w wysłanej później wiadomości email).

 

Kalendarze zostaną wysłane do końca grudnia.

 

Link: https://www.eset.pl/Kalendarz_ESET_2019

 

 

DARMOWY KALENDARZ 2019 #ESET

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy