eDarmowe

 

08 stycznia 2024

Oszczędź do 25% czasu potrzebnego na wyprasowanie ubrań z generatorem pary Philips! 

 

Generatory pary Philips serii 3000 i 2000 to kompaktowe, szybkie i wydajne urządzenia, posiadające silny wyrzut pary do 350g. Posiadają wytrzymałą, ceramiczną stopę, która bez problemu ślizga się po tkaninach. Dzięki odłączanemu zbiornikowi na wodę o pojemności 1.4L wyprasujesz całą stertę ubrań bez konieczności ponownego napełniania. Nie czekaj, już teraz zgłoś się do udziału w projekcie i testuj przez miesiąc 1 z 2 modeli generatora pary od Philips!

 

Twoje zadania:

 

 • Wypróbuj produkty marki Philips

  W otrzymanym zestawie znajdziesz wybrany model generatora pary Philips oraz golarkę do ubrań – wypróbuj je i przekonaj się, że prasowanie może być szybkie i przyjemne, a ubrania mogą odzyskać nowy wygląd dzięki dołączonej do zestawu golarce!
   

 • Podziel się swoją opinią!

  Napisz opinie na wybranych dla Ciebie platformach i podziel się swoimi wrażeniami z korzystania z produktów Philips z innymi. Linki do wybranych platform otrzymasz od nas mailem w trakcie trwania projektu.
   

 • Zaraportuj swoją aktywność

  Prześlij linki do swoich recenzji i zaraportuj swoją aktywność, używając do tego dedykowanego przycisku na swoim profilu użytkownika. Na zakończenie projektu koniecznie wypełnij ankietę podsumowującą.

 

Chcesz wziąć udział w tym projekcie?

Nie czekaj! Już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowyZgłoszenia przyjmowane są do 14.01.2024 do końca dnia!

 

Wszystkie informacje pochodzą ze strony:

https://www.trnd.com/pl/projekty/generatory-pary/informacje-o-projekcie

 

Generatory pary Philips #trnd

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy