eDarmowe

 

10 lipca 2023

Przetestuj 1 z 2 modeli oczyszczaczy powietrza marki Philips i ciesz się naturalnie świeżym i zdrowym powietrzem w swoim domu!

 

Ciesz się naturalnie świeżym i zdrowym powietrzem w swoim domu z oczyszczaczem Philips!

W III edycji tego projektu masz szansę poznać oczyszczacz powietrza Philips Air Performer 7000. Urządzenie Air Performer dokładnie oczyszcza powietrze i usuwa aż 99,97% wszystkich niewidocznych cząsteczek, automatycznie dostosowując swoją wysoką wydajność do Twoich potrzeb. Już teraz zgłoś się do udziału w projekcie, otrzymaj do testów na 3 tygodnie oczyszczacz marki Philips i ciesz się czystym i świeżym powietrzem w swoim domu.

 

Chcesz wziąć udział w tym projekcie?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiedz na kilka pytań i czekaj na email zwrotny czy zakwalifikowałeś/łaś się do testowania produktu

 

Link : https://www.trnd.com/pl/moje-trnd/oczyszczacze-philips/formularz-zgloszeniowy

 

Twoje zadania w projekcie:

 

  • Przetestuj oczyszczacz powietrza Philips

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, uruchom urządzenie i ciesz się zdrowym, czystym powietrzem w swoim wnętrzu! Dodatkowo skorzystaj z funkcji wentylacji, osiągając efekt czystego orzeźwienia i uczucia chłodu.

 

  • Nagraj filmik na platformę YouTube!

Zamieść filmik, na którym opowiadasz o testowanym urządzeniu. Pokaż na nim siebie i podziel swoimi wrażeniami o oczyszczaczu Philips z innymi.

 

  • Zamieść publikacje z oczyszczaczem powietrza Philips

Opublikuj posta na Instagramie! Pamiętaj by na samym początku opisu posta dodać oznaczenie: #współpracareklamowa dla #Philips. Natomiast resztę hasztagów projektu dodaj w dowolnym miejscu: #OczyszczaGrzejeChłodzi #przezcałyrok #oczyszczaczPhilips3w1 #trnd.

 

  • Podziel się swoją opinią

Podziel się swoimi wrażeniami z użytkowania oczyszczacza powietrza Philips i pozostaw opinię na wybranych dla Ciebie platformach internetowych. Linki do wybranych platform otrzymasz od nas mailem w trakcie trwania projektu.

 

  • Zaraportuj swoją aktywność

Prześlij linki do swoich publikacji i zaraportuj swoją aktywność, używając do tego dedykowanego przycisku na swoim profilu użytkownika. Na zakończenie projektu koniecznie wypełnij ankietę podsumowującą.

 

Wszystkie informacje pochodzą ze strony:

https://www.trnd.com/pl/projekty/oczyszczacze-powietrza/informacje-o-projekcie

 

 

 

 

Oczyszczacze powietrza Philips trnd

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy