eDarmowe

 

10 marca 2018

„Za sprawą danych w BIK, które w większości budują pozytywną historię kredytową, klient nie jest dla banku anonimowy. Brak jakichkolwiek danych o kredytobiorcy w systemie BIK to dla banku wielka niewiadoma, a stąd już niedaleko do odmowy przyznania kredytu czy wydania karty z dużym limitem.”

 

"Co możesz sprawdzić w Raporcie?
Raport BIK zawiera szczegółową historię Twoich zobowiązań: kredytowych (z bazy Biura Informacji Kredytowej) oraz finansowych (z bazy Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor). Możesz prześledzić historię poszczególnych rat kredytu oraz szczegóły innych zobowiązań, np. faktur za prąd czy telefon. Raport BIK zawiera również wskaźnik Twojej sytuacji płatniczej. Dzięki niemu od razu zobaczysz, czy nie masz opóźnień w płatnościach Raport BIK możesz przedstawić innym osobom i firmom. W ten sposób udowodnisz swoją rzetelność płatniczą. Raport możesz przeglądać na ekranie komputera, na tablecie i na telefonie. Możesz go także pobrać i zapisać jako plik PDF, a następnie wydrukować."

 

Pojedynczy raport to koszt 39pln, lecz można uzyskać darmowy dostęp do historii kredytowej dla nowych użytkowników aktywując darmowe próbne konto premium na 60 dni.

 

W tym celu należy:

 

1. Wejść na stronę 
https://www.bik.pl/klienci-indywidualni/raport-bik
a następnie na stronie znaleźć „Jak pobrać raport” i kliknąć w przycisk „Wypełnij formularz”.

 

2. Uzupełnić swoje dane oraz potwierdzić je wysyłając skan dokumentu.

 

3. Wybrać rodzaj konta - polecamy wybrać konto próbne premium na 60 dni za darmo

 

4. Potwierdzić swoje dane, można wykonać przelew za 1pln z własnego konta (nie firmowego), bądź wysyłka pocztą - niestety wydłuża to czas rejestracji

 

5. Po poprawnym przeprowadzeniu rejestracji możemy korzystać z funkcji oraz pobrać darmowy raport z historią kredytową BIK.

 

 

 

sprawdzenie historii kredytowej w #bik.pl

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy