eDarmowe

 

26 lipca 2021

Przetestuj Philips 8000 Aqua Plus - poznaj nową jakość wsród odkurzaczy bezprzewodowych 3w1 z funkcją jednoczesnego odkurzania i mycia.

 

Zgłoś się do udziału w projekcie - otrzymaj do testów na cały miesiąc najnowszy odkurzacz bezprzewodowy Philips 8000 Aqua Plus z funkcją jednoczesnego odkurzania i mycia - i dowiedz się, jak łatwo i szybko poradzisz sobie z codziennymi wyzwaniami w Twoim domu. Z nowym odkurzaczem marki Philips odkurzanie i mycie podłóg będzie jak nigdy dotąd szybkie, wygodne i skuteczne.

 

Twoje zadania w projekcie

 

  1. Przetestuj odkurzacz bezprzewodowy Philips 8000 Aqua Plus
  2. Napisz opinię - Podziel się informacją o skuteczności działania odkurzacza Philips 8000 Aqua Plus i pozostaw opinię na wybranych dla Ciebie platformach internetowych. Linki do wybranych platform otrzymasz od nas mailem w trakcie trwania projektu.
  3. Nagraj wideorecenzję na YouTube - Nagraj wideo, w którym opowiadasz o swoich doświadczeniach z odkurzaczem Philips 8000 Aqua Plus i opublikuj go na YouTube.
  4. Zaraportuj swoją aktywność w projekcie i miej szansę na wygraną -
    Jeśli wykonasz i zaraportujesz nam wszystkie zadania w projekcie, masz szanse, aby testowany odkurzacz został u Ciebie na zawsze - kilka osób zostanie wyróżnionych.

 

Chcesz wziąć udział w projekcie?
 

Informacje ze strony:

https://www.trnd.com/pl/projekty/philips-8000-aqua-plus/informacje-o-projekcie

testowanie Philips 8000 Aqua Plus.

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy