eDarmowe

 

27 lutego 2021

Udział w programie jest bardzo prosty.
Na stronie https://www.producttester.philips.com dowiesz się, jak wygląda przebieg testów. Każda akcja testowania trwa przez określony czas i składa się 5 etapów.


Jak zostać testerem?
Zapisz się do programu i aktywuj swoje konto poprzez link aktywacyjny otrzymany w wiadomości email. Członkowie "Mój Philips" jeżeli są już zarejestrowani, mogą zalogować się za pośrednictwem konta Mój Philips.

 

5 etapów testowania philips:

 

 

  1. Zapisz się i wypełnij zgłoszenie

  2. Wybierz produkt, który chcesz testować i wyślij zgłoszenie. Powiadomienie otrzymasz mailem, jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wybrane.

  3. Wygraj produkt albo kup go z rabatem. W zależnosci od rodzaju akcji możesz otrzymać produkt do testów za darmo, biorąc udział w konkursie lub kupić go po obniżonej cenie w sklepie on-line.

  4. Testuj produkt. Testuj produkt przez określony czas, a następnie podziel się opinią na temat jego funkcjonowania Podziel się opinią. Wskaż strony, na których napisałeś opinię i załącz linki do opinii.

  5. Zakończenie testów. W zależności od regulaminu akcji możesz zachować produkt po zakończeniu testów, zwrócić go lub kupić nowy po atrakcyjnej cenie.

 

Na stronie znajdzicie aktualne testy produktów. 

 

Link do strony:

https://www.producttester.philips.com/


W zgłoszeniu (zapisaniu się) do testowania produktu należy podać swoje dane kontaktowe wraz z numerem telefonu oraz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Ty powinieneś/powinnaś testować dany produkt.
 

Użytkownik może zapisać się do każdego testu jednorazowo.

 

Produkty do testowania (z dn. 27.02.2021)

 

  • Parownica GC800/80

  • Parownica GC801/10

  • Parownica GC810/20

TESTOWANIE PRODUKTÓW #PHILIPS parownice

Email: info.edarmowe@gmail.com

 

© 2018 Edarmowe - darmowe próbki i gratisy